Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Hodové slávnosti

Hodové slávnosti 7. – 8. 2019

Hodové slávnosti v našej obci začali 07.09.2019 futbalovým zápasom starých pánov. Počas dňa bol na ihrisku pre deti pripravený skákací hrad.

O 13,00 hodine začal hodový zápas starých pánov na domácej pôde: OLD BOYS KRUŠOVCE-STARÍ PÁNI RAJČANY. Zápas skončil 4:3 (1:3) o góly sa postarali Petrus, Hollý, Čaniga a Golis.

7.9._Krušovce_-_Rajčany
        O 16,00 hodine odohralo naše A-mužstvo TJ SLOVAN KRUŠOVCE majstrovský futbalový zápas V. ligy so súperom OFK HORNÉ OBDOKOVCE. Sily boli vyrovnané a v posledných minútach o víťazstve rozhodlo domáce A-mužstvo. Majstrovský hodový zápas skončil 2:1 (1:0) Krásny gól strelil Goga v 39.minúte, v 78.minúte súper Bisák znížil na 1:1 a o víťazstve rozhodol Masaryk v 81.minúte.)

7.9._Krušovce_-_H._Obdokovce

Počasie nám prialo a preto sa o 20,00 hod. začala na futbalovom ihrisku hodová zábava, kde sa o veselicu postarala skupina RYTMUS. Súčasťou zábavy bola aj tombola kde prvá cena bol bicykel, druhá pečené prasiatko a tretia tablet.

1IMG_20190907_182057sobota

Nedeľa 8. septembra sa začala o 11,00 hodine hodovou svätou omšou v Rímskokatolíckom kostole Narodenia Panny Márie.

O 13,00 hodine sa konal na domácej pôde majstrovský futbalový zápas V.ligy dorast TJ SLOVAN KRUŠOVCE si zmeral sily s TJ DRUŽSTEVNÍK JACOVCE. Domáci si viedli oproti súperovi nad pomery. Krušovce zdolali Jacovce 8:0. Tri pokutové kopy strieľali Masaryk, Královič a Guliš a premenili ich na góly. O ďalšie góly sa postarali Královič, Gális, Masaryk, Karvay a Hubinský.

Po skončení vyhratého zápasu sa o 15,00 hodine vo vestibule KD konalo divadelné predstavenie Divalla Tesáre – Zabudla som.  Príbeh bol trpko-smiešný a otvoril tému problematického troj-generačného spolužitia. Stará matka, dcéra, vnučka kde každá mala svoje sny a túžby, ktoré nie vždy sú tými okolo chápané. Predstavenie bolo o tom, že starnutie nie je vždy smutné, že nie vždy je všetko len biele alebo čierne. Zabudla som nebolo len o zabúdaní, ale i o tom ako sa dajú prekonávať ťažkosti so smiechom a humorom.